ICONIC alebo TÉCHNE

štýl alebo najmodernejšie technológie

Elica neustále premieňa jednoduché spotrebiče na niečo prekvapujúce, nádherne odlišné, ale

funkčné súčasne. Odsávanie, osvetlenie a inteligentné systémy, ktorými disponujú sú navrhnuté aby vyhovovali potrebám každodenného života.

Všetko to začalo z intuície Ermanna Casoliho, keď v roku 1972 vyrobil svoj prvý odsávač pár.

Odvtedy Elica nikdy neprestala kombinovať technologické know-how a dizajn, s jediným cieľom: revolucionizovať obraz kuchynských digestorov po celom svete. Dnes je Elica prítomná v mnohých krajinách, od Ameriky po Áziu. Podniková kultúra je vždy zameraná na inovácie, kvalitu ovzdušia a jedinečný štýl vyrobený v Taliansku.

V súčasnosti je varenie viac ako len nutnosťou, je to chvíľa potešenia a relaxu. Je to vyjadrenie životného štýlu. To je dôvod, prečo čoraz viac ľudia hľadajú úchvatný zážitok z varenia.

 

Elica sa snaží porozumieť ľuďom, ich zvykom. Pozoruje to, čo je okolo nich a tlmočí ich sny, ich túžby, ich potreby. To je to, o čo sa snažíme v spoločnosti Elica každý deň. Žijeme našou intuíciou, ktorá je východiskom pre každý projekt, ktorý predstavuje stretnutie medzi minulosťou a budúcnosťou. Návrh prináša život tejto intuícii, ktorá sa potom stáva produktom. Každý produkt, ktorý vyrobíme, je výsledkom kombinácie jedinečných tvarov, materiálov, farieb a revolučných riešení a je momentom inovácií, syntézy medzi víziou, technológiou a  tvorivosťou.

 

Elica bola vždy o krok vpred, predvídala zmeny. Preto vyvinula produkty TÉCHNE a ICONIC.

 

Odsávače pár Elica TÉCHNE sú príkladom čistej modernej technológie, ktoré dokážu uspokojiť aj tie najnáročnejšie očakávania. Vďaka senzoru „TECHNOLOGY“ rozpoznajú kvalitu vzduchu a sami zabezpečia nastavenie optimálneho chodu. Budú takmer nepočuteľné aby ste si naplno vychutnali čas strávený vo svojej kuchyni. Akustický komfort zabezpečí odsávanie s hlučnosťou od 32 dB(A). „TOP PERFORMANCE“ vykoná aj náročné úlohy, ktoré im boli určené. Nová technológia „REVOLUTION FILTER“ aplikovaná v odsávačoch pár Elica TÉCHNE poskytuje účinnosť vyššiu ako 82%.

V spoločnosti Elica sa snažíme zabezpečiť našim zákazníkom maximálny komfort. Potreby, preferencie, alebo dokonca aj návyky, budú uspokojené vďaka novej funkcii „TUNE-WHITE“. Zlúčili sme praktické aspekty s emocionálnymi. STRIPE LED ponúkajú možnosť modulácie intenzity a farby svetla.

Odsávače pár Elica ICONIC boli navrhnuté aby vytvárali rovnováhu medzi estetikou a technikou. Majú úlohu harmonizovať interiér kuchyne a tak zabezpečiť nevídaný komfort. Vznikli z hodnôt, ktoré Elica už desaťročia prináša svetu. Inovatívne materiály, zmysel pre detail, remeselné vyhotovenie, technologický výskum a vysoká kvalita sú kľúčové pre produkciu jedinečných odsávačov pár Elica ICONIC.

V spoločnosti Elica veríme, že dizajn je „dušou“ výrobku, nie jeho „šatami“. Každý odsávač Elica ICONIC má svoj jedinečný príbeh, ktorý mu dáva zmysel, cieľ a poslanie. Vyjadruje postoj, znalosť a súčasne vytvára obdiv.