STREAM alebo TÉCHNE

technológie musia zlepšiť používanie produktu a vytvoriť nové funkcie

Elica sa snaží porozumieť ľuďom, ich zvykom. Pozoruje to, čo je okolo nich a tlmočí ich sny,

ich túžby, ich potreby. Snaží sa študovať a predvídať trendy. Preto sa jej úspešne darí

prispôsobovať zmenám. Požiadavky na odsávače pár sa časom zmenili. Z jednoduchého zariadenia sa stal technologický objekt s náročnými požiadavkami na kvalitu filtrácie, osvetlenia, hlučnosti a samozrejme dizajnu. V súčasnosti je varenie viac ako len nutnosťou, pre mnohých je to chvíľa potešenia a relaxu. Je to vyjadrenie životného štýlu. To je dôvod, prečo čoraz viac ľudia hľadajú úchvatný zážitok z varenia.

Elica chcela byť prítomná počas celého procesu prípravy potravín, preto vznikli projekty STREAM. Varenie a odsávanie je prepojené pomocou technológie wireless connectivity, ktorá umožňuje v reálnom čase prenos informácií pre zabezpečenie bezchybnej kvality ovzdušia.

Pre zabezpečenie bezchybnej kvality ovzdušia počas intenzívneho varenia, ale aj pre zlepšenie kvality ovzdušia mimo času varenia, odsávač pár elica SENSE môžeme doplniť o SNAP - „Strážcu kvality ovzdušia“. SNAP monitoruje a zlepšuje kvalitu vzduchu v interiéri. Je vybavený tromi senzormi, inovatívnym algoritmom a tichým bezuhlíkovým motorom.

 

V spoločnosti Elica každý deň žijeme našou intuíciou, ktorá sa potom stáva produktom. Každý produkt, ktorý vyrobíme, je výsledkom kombinácie jedinečných tvarov, materiálov, farieb a revolučných riešení a je momentom inovácií, syntézy medzi víziou, technológiou a tvorivosťou.

Najdokonalejšie technológie obklopujú celý svet spoločnosti Elica a bezpochyby ich nájdete aj v samotných produktoch rady TÉCHNE. Nechýbajú ani vo výrobnom procese a pri kontrole kvality. Elica neustále skúša interakciu technológie svojich výrobkov s okolitými zariadeniami a vplyv na užívateľa z hľadiska hluku a elektromagnetických emisií. Technológia preto hrá v spoločnosti Elica ústrednú úlohu, ale najdôležitejšou vecou je vedieť, ako ju správne používať. Každému sa páči, ale technológia musí zlepšiť používanie produktu a vytvoriť nové funkcie.

 

 

Odsávače pár rady TÉCHNE sú určené pre každého, kto miluje čisté, moderné technológie .

STREAM dýcha – cíti – kontroluje. Je len na Vás ktoré riešenie si vyberiete.