ODSÁVAČE PÁR

ELICA STREAM

ELICA STREAM dýcha-cíti-kontroluje

Čoraz častejšie sú na vybavenie domácností vyhľadávané technológie, ktoré dokážu inteligentne riadiť chod  spotrebičov. Kuchyňa a domáce spotrebiče využívané v nej nie sú žiadnou výnimkou. Varné dosky a odsávače pár Elica STREAM bezpochyby spĺňajú tieto nároky a sú určené pre každého, kto má rád najlepšie technológie a automatizovanú domácnosť.

Elica STREAM reprezentuje novú generáciu inteligentných systémov, ktorá spája odsávanie a varenie do jedného celku. Odsávače a varné dosky navzájom komunikujú aby zabezpečili bezchybnú kvalitu ovzdušia. STREAM rozpozná kvalitu a kvantitu výparov, ktoré sa tvoria počas varenia, spracuje ich a intuitívne nastaví najvhodnejšie parametre prevádzky. Neustálym sledovaním procesu varenia zlepšuje spotrebu a vlastnosti odsávania.

 

Varná doska elica STREAM s indukčným ohrevom vie odkomunikovať s odsávačom elica STREAM množstvo zapnutých varných zón a výkon varenia. Vďaka inovatívnym senzorom odsávač elica STREAM rozpozná množstvo výparov, vyhodnotí informáciu z varnej dosky a následne aktivuje správnu úroveň prevádzky. Odsávač pár elica STREAM sa automaticky vypne, keď už nie je potrebné pary odsávať a zabráni tak plytvaniu energie.

 

Elica STREAM ponúka dva rôzne koncepty.

Prvým konceptom je spojenie samostatných indukčných varných dosiek LIEN  a odsávačov pár SENSE, vybavených technológiou wireless connectivity, ktoré umožňujú v reálnom čase  prenos informácií pre zabezpečenie bezchybnej kvality ovzdušia. Ak by sme chceli ešte dokonalejšie riešenie, tak odsávač pár elica SENSE doplníme o SNAP „Strážcu kvality ovzdušia“. SNAP monitoruje vzduch a odsáva, aby ešte viac zlepšil kvalitu vzduchu vo vašom interiéri počas varenia, ale aj v čase, keď nevaríte a kvalita ovzdušia v interiéri nie je dobrá. Kalibráciou zariadenia podľa obytného priestoru, podmienok, vašich potrieb a očakávaní, zabezpečíme výmenu čerstvého vzduchu.

Druhým konceptom je NIKOLATESLA. Nová generácia indukčných dosiek s odsávaním prináša revolúciu v každodennom varení. Varenie a odsávanie sú umiestnené na povrchu keramického skla, kde ani jeden prvok neprevažuje nad druhým. Integrované odsávacie varné dosky sú elegantné a plne automatické. Kombinujú energiu a ticho. To ponúka slobodu dizajnu pre potrebu inštalácie, aby kuchynská linka bola v harmónii prvkov.

Indukčný systém vybavený centrálnym odsávačom pár, dokáže dosiahnuť veľmi vysoký výkon, nízku hlučnosť a vysokú efektívnosť. Vďaka priamej komunikácii s varnou doskou, NIKOLATESLA získava informácie priamo z oblastí varenia a automaticky nastaví ideálne hodnoty sacieho výkonu. NIKOLATESLA bola navrhnutá tak, aby sa zmestila do akéhokoľvek priestoru.