Odsávače pár elica TÉCHNE

sú príkladom čistej modernej technológie

Odsávače pár sú v súčasnej dobe neoddeliteľnou súčasťou vybavenia kuchyne. Nároky na ich

schopnosti sa však menia a mnohokrát nestačí aby vás zbavili len neželaných výparov. Očakáva sa, aby boli takmer nepočuteľné, rozpoznali kvalitu vzduchu a sami zabezpečili nastavenie optimálneho chodu. Elica neustále premieňa jednoduché spotrebiče na niečo prekvapujúce, nádherne odlišné, ale funkčné súčasne. Odsávače pár Elica Téchne sú príkladom čistej modernej technológie, ktoré dokážu uspokojiť

aj tie najnáročnejšie očakávania. Sú určené pre každého, kto miluje varenie a chráni si chvíle, ktoré prežíva s priateľmi.

Odsávanie, osvetlenie a inteligentné systémy, ktorými disponujú sú navrhnuté aby vyhovovali potrebám každodenného života. Zvolením funkcie sensor, sami rozpoznajú kvalitu vzduchu a množstvo výparov. Spustia odsávanie a nastavia optimálny chod pre najlepšiu kvalitu vzduchu. S pachovým filtrom REVOLUTION garantujú schopnosť filtrácie vyššiu ako 82%. Tieto filtre majú schopnosť zregenerovať a preto vydržia s jednoduchou údržbou po dobu troch rokov.

V súlade s filozofiou spoločnosti Elica, zabezpečiť pohodlie a harmóniu v domácnosti, svetlo patrí medzi hlavné činitele. Odsávače pár Elica Téchne, majú alternatívne spôsoby ako osvetliť

kuchyňu. Potreby a preferencie, alebo dokonca aj návyky, budú uspokojené vďaka novej funkcii

STRIP LED. Umožní výber svetla tak, aby sa prispôsobilo iným svetlám v kuchyni reguláciou teploty LED diód, ktoré sa pohybujú od žltého svetla ( 2700 K ), až po biele svetlo ( 6000 K ).

Odsávač pár Elica CONCETTO SPAZIALE z rady Téchne vás očarí trojrozmernosťou. Technológie medzi vlnami vzduchu. Takto by sme mohli pomenovať emócie vybudené pôsobivým dizajnom. Pôsobí ako hodvábne, tvarované plátno. Odsávanie je uprostred záhybov, ovládanie sa nachádza v postranných vráskach . Tento produkt je vytvorený z luxusného materiálu Cristalplant®, ktorý sa tvaruje technológiou tekutej injektáže, čo umožňuje získať extrémne tvary. Technologicky pokrokový a jedinečný materiál Cristalplant® je 100% recyklovateľný, a preto ohľaduplný k životnému prostrediu, hygienický a jednoducho udržiavateľný.

Kuchyňa sa stáva centrom obytného priestoru a odsávač pár Elica BIO z rady Téchne je jej dominantnou hlavnou postavou. Je veľmi príjemné nájsť harmóniu medzi technologickou vyspelosťou a súčasným dizajnom. Výrobok je vyhotovený podľa posledných dizajnových trendov, dokonalou kombináciou matnej bielej farby a drevenej úpravy s výškou 5 cm. Jeho modularitu zabezpečuje 60 cm dlhá drevená polica, ktorá umožňuje zloženie výrobku podľa potrieb zákazníka. V hornej časti je BIO vybavený priestorom na umiestnenie väčšiny typov smartfónov a tabletov. Okrem toho výrobok ponúka dva porty USB na nabíjanie zariadení.

Odsávač pár Elica SHINING z rady Téchne prináša najvyspelejšie inovatívne technológie, jednoduchosť a prirodzenosť. Ako všetky modely rady Téchne aj odsávač pár Shining je citlivý k prostrediu. Okamžite rozpozná kvalitu a kvantitu výparov a následne nastaví optimálne odsávanie na potrebnú dobu.Centrom dokonalého profilu je zdroj svetla, ktoré je dizajnovo riešené tak aby, dokonale osvetlilo varnú zónu a rozšírilo funkčnosť odsávania.

Jednoznačne očarujúci odsávač s veľkým štýlom, ktorý sa pri tlmenom svetle stáva elegantným a harmonickým dizajnovým prvkom.

Odsávač pár Elica EMPTY SKY z rady Téchne je navrhnutý jednoduchým gestom. Jedna krivka, ktorá vytvára priestor na odsávanie vzduchu. Inovatívny závesný element v nerezovo lesklom prevedení predstavuje technologické srdce produktu. Praktické vodidlá v tele odsávača umožňujú otvorenie oboch komponentov z Cristalplantu čo zjednodušuje čistenie a údržbu. Odsávanie je centrálne, ale aj perimetrálne, čo prispieva k dosiahnutiu maximálnych schopností sacieho výkonu a minimálnej hlučnosti. Matná biela so zamatovým efektom kladie dôraz na čistotu a významnosť produktu.

Odsávače pár rady Téchne sú určené pre každého, kto miluje varenie

a chráni si chvíle, ktoré prežíva s priateľmi. Moderný svet dýcha.