VISION

budúcnosť patrí tým, ktorí inovujú

Všetko to začalo z intuície Ermanna Casoliho, ktorý v roku 1972 vyrobil svoj prvý odsávač pár. Odvtedy v Elice nikdy neprestali kombinovať technologické know-how a dizajn s jediným cieľom: revolucionizovaťobraz kuchynských digestorov po celom svete.

 

Dnes je Elica prítomná v mnohých krajinách, od Ameriky po Áziu. Jej podniková kultúra je dlhodobo zameraná na inováciu. Kvalita vzduchu a jeho nekonečné nuansy, štýl unikátne navrhnutý v Taliansku. To inšpiruje v Elice a vedie k budúcnosti.

 

Elica s novým pohľadom na interiér kuchyne dokáže prekonať stereotyp a prekvapiť, o čom sme sa mohli presvedčiť aj na prezentácii v Miláne. Elica tam poodhalila svoju víziu, ktorá súčasne ponúka väčší komfort pri varení a jednoduchšiu údržbu. Veď kto z nás by si nedoprial väčší komfort pri varení ?

 

Elica na dopyt po funkčnosti s najnovšími dostupnými technológiami raegovala nezvyčajnou pracovnou doskou z masívneho dreva a kameňa. Monolitický objekt pracovnej dosky ukrýva najmodernejšie technológie vo varení. Indukčné varné zóny sú ukryté pod prírodnými materiálmi, ktoré vytvárajú harmóniu v kuchyni. Je takmer nepredstaviteľné, že by sme mohli variť priamo na drevenej masívnej doske alebo na pracovnej doske z kameňa.

 

Varenie a odsávanie sú umiestnené na povrchu pracovnej dosky z prírodného materiálu , kde ani jeden prvok neprevažuje nad druhým. Kombinácia energie a ticha, to nám ponúka slobodu dizajnu pre potreby harmónie v interiéri kuchyne. „Projekt nasávacích varných dosiek  nám poskytuje hladký a  spojitý povrch a je len jedným z inovatívnych prvkov účinného dizajnu Elica. Krása je kombinovaná s praktickosťou, ktorej účelom je zjednodušiť používanie a urýchliť čistenie.“

 

Elica sa postará o to, aby každý detail a nový pohľad bol bezhraničný. Jedinou hranicou sa stáva predstavivosť.

NÁVRAT