NIKOLATESLA PRIME

Indukčná varná doska s odsávaním pár

Každý kreatívny proces začína víziou. Všetko to začalo z intuície Ermanna Casoliho, keď v roku 1972 vyrobil svoj prvý odsávač pár. Odvtedy Elica nikdy neprestala kombinovať technologické know-how a dizajn, s jediným cieľom: revolucionizovať obraz kuchynských digestorov po celom svete. Dnes je Elica prítomná v mnohých krajinách, od Ameriky po Áziu. Elica je vždy zameraná na inovácie, kvalitu ovzdušia a jedinečný štýl vyrobený v Taliansku. Elica neustále premieňa jednoduché spotrebiče na niečo prekvapujúce, nádherne odlišné ale funkčné súčasne. Odsávanie, osvetlenie a inteligentné systémy, ktorými disponujú sú navrhnuté aby vyhovovali potrebám každodenného života.

Elica bola vždy o krok vpred, predvídala zmeny. Preto vyvinula produkt NIKOLA TESLA.

Elica sa snaží porozumieť ľuďom, ich zvykom. Pozoruje to, čo je okolo nich a tlmočí ich sny, ich túžby, ich potreby. Elica novou generáciou indukčných dosiek s odsávaním Nikola Tesla prináša revolúciu v každodennom varení. Varenie a odsávanie sú umiestnené na povrchu keramického skla, kde ani jeden prvok neprevažuje nad druhým. Integrované odsávacie varné dosky sú elegantné a plne automatické. Kombinujú energiu a ticho. To ponúka slobodu dizajnu pre potrebu inštalácie, aby kuchynská linka bola v harmónii prvkov. NIKOLA TESLA PRIME môže byť súčasťou aj vašej kuchyne v uvádzacej cene už od 1999 €.

 

V súčasnosti je varenie viac ako len nutnosťou: je to chvíľa potešenia a relaxu. Je to vyjadrenie životného štýlu. To je dôvod, prečo čoraz viac ľudí hľadá úchvatný zážitok z varenia.

 

Elica bola vždy o krok vpred, predvídala zmeny. Preto vyvinula produkt NIKOLA TESLA.